Rekonwersja dla żołnierzy - jakie formalności


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Rekonwersja dla żołnierzy - jakie formalności

Postautor: adambyczek » 09 sty 2017, 15:22

Cześć. Myślę nad przejściem na wcześniejszą emeryturę, ale zastanawiam się gdzie znajdę zatrudnienie. Jestem żołnierzem zawodowym i niełatwo będzie dostać pracę w cywilu. No chyba, że jako najemnik. Rzecz jasna żartuję sobie. Niedawno trafiłem na artykuł rekonwersja dla żołnierzy i jestem ciekaw jakie wymagania formalne muszę spełnić aby skorzystać z dofinansowania, które jest przeznaczone na rekonwersję dla żołnierzy? Druga kwestia to co takie szkolenie mi da w praktyce? Pod określeniem rekonwersja dla żołnierzy możemy zapisać praktycznie wszystko: od ciecia na stróżówce po profesjonalnego handlowca. Tak, więc mach ochotę poznać opinię ludzi, którzy skorzystali z tego rodzaju szkolenia i są w stanie powiedzieć coś mądrego w temacie.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Rekonwersja dla żołnierzy - jakie formalności

Postautor: tolek1980 » 09 sty 2017, 15:35

Część. Nie mam pojęcia co właściwie wiesz o rekonwersji dla żołnierzy? Jest to złożone pojęcie i wszystko jest zależne od tego w jaki sposób podejdziesz do tematu. Na rynku jest sporo firm, które oferują szkolenia dla byłych pracowników służb mundurowych. Rekonwersja dla żołnierzy to po prostu uzyskanie nowych kwalifikacji zawodowych, które dadzą ci możliwość znalezienia zatrudnienia po przejściu do cywila. Liczbę pieniędzy jaką otrzymasz na tego rodzaju szkolenie określa ustawa. Dlatego powinno się ją przestudiować. Jeżeli pytasz o samą rekonwersję dla żołnierzy to warto z niej skorzystać. Natomiast na początku powinieneś się zastanowić jaki rodzaj pracy chciałbyś podjąć po przejściu do cywila. Dopiero wtedy szukasz odpowiedni kurs, który umożliwi ci przebranżowienie się.


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość