Jaka firma posiada dobry żwir i ziemię ogrodową w Koninie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jaka firma posiada dobry żwir i ziemię ogrodową w Koninie?

Postautor: adambyczek » 16 wrz 2016, 11:39

Cześć, szukam żwirowni w pobliżu Konina, która posiada w swojej ofercie sprzedaż kruszywa. Idealnie było by żeby ta sama firma miała w swojej ofercie ziemię ogrodową. Żwir jest mi potrzebny na zrobienie drogi dojazdowej do domu. Rozmyślam które kruszywo będzie najlepsze. Czy wybrać grube kruszywo? A może zmieszać go z tzw. klinowcem. Czytałem trochę opinii na ten temat i ludzie różnie piszą. Ziemię potrzebuję na wypoziomowanie działki. Na początku stwierdziłem, że dam piach, a na niego lepszą ziemię. Co myślicie o takim rozwiązaniu. Ogólnie szukam żwirowni, która posiada ziemię ogrodową oraz różnego typu żwir. Czy ktoś z was może coś polecić w Koninie?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Gdzie mogę nabyć dobry żwir oraz ziemię ogrodową w Koninie?

Postautor: tolek1980 » 16 wrz 2016, 12:04

Cześć. Ogólnie mówiąc w Koninie to niewiele tego będzie. Dość dobra żwirownia, która posiada ziemię ogrodową to Wis Kruszywa - http://wis-kruszywa.pl . Sam brałem od nich kruszywo do utwardzenia drogi i byłem zadowolony, więc mogę Ci ich polecić. A jeśli pytasz o utwardzenie drogi to sugeruje to robić na 2 etapy. W pierwszym roku rozrzucić dość grube kruszywo i go ubić. Po roku czasu spora jego cześć wbije się w ziemię. Dopiero wtedy można dosypać średniego kruszywa a na wierz rozsypać żwir drobny. Kamyczki o średnicy do 5 cm, które należy ubić. Jeśli chodzi o wyrównanie działki to jak najbardziej należy wysypać warstwę piachu, na nią wysypać ziemię a, także sugeruje rozłożyć siatkę na krety i dać na to ją 2-3 cm ziemi. Wtedy będziesz miał piękną trawę w ogrodzie.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość