Czy opiekunka Niemcy odpowiednio dużo zarabia?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy opiekunka Niemcy odpowiednio dużo zarabia?

Postautor: alinasobol » 24 paź 2016, 12:57

Witam. W ostatnim czasie dużo słyszy się o wyjazdach do Niemiec jako opiekunki do dzieci bądź też ludzi starszych. Intryguje mnie taka robota, albowiem mam znaczne doświadczenie w tym zawodzie. Mimo to zastanawiam się czy warto wyjechać. Jak w Niemczech wygląda kwestia zarobków i czy taki wyjazd jest bezpieczny? Spotkałam się z wieloma propozycjami pracy jako opiekunka Niemcy http://betreuerin.com.pl , niemniej jednak również opiniami na ten temat - w większości pozytywnymi. Niemniej jednak zastanawiam się czy są one prawdziwe. Intrygują mnie odpowiedzi od osób, jakie pracują lub pracowały w Niemczech.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy opiekunka Niemcy odpowiednio dużo zarabia?

Postautor: tolek1980 » 24 paź 2016, 13:07

Hej, samodzielnie korzystałam z takiej wyjazdowej pracy już wiele razy. Potwierdzam, że taka robota jak opiekunka Niemcy jest przyzwoicie opłacana. Najczęściej masz możliwość zarobić nawet kilka razy więcej aniżeli w kraju. Do Twoich obowiązków należą rozmaite czynności, albowiem każda propozycja jest inna. Możesz, w następstwie tego wybrać taką, jaka w największym stopniu Tobie pasuje. Z reguły pozostaje też odrobinę wolnego czasu, w jakim możesz robić co pragniesz. Praca ta jest bezpieczna. Powinieneś uważać niemniej jednak na krętaczy, w związku z tym odpowiedniej korzystaj ze przetestowanych ofert.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość