Poszukuje rzetelnej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Poszukuje rzetelnej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:34

Cześć. Potrzebuje rzetelnej ekipy ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie domu. Interesuje mnie coś oryginalnego, co nie będzie szablonowym rozwiązaniem. Ogrodzenie pragnę żeby były wykonane w dawnym stylu - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo mam wątpliwość czy właściwie wpasuje się to w nowoczesne wnętrze. Dlatego potrzebuje fachową ekipę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Szukam dobrej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Cześć. Jak dobrze Cię zrozumiałem to poszukujesz ekipy ślusarzy, która ma wykonać dla ciebie nierdzewne balustrady oraz ogrodzenie domu. Poszukujesz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jak tak to warto sprawdzić ofertę brygady ślusarzy - MetFach , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad nierdzewnych oraz ogrodzeń kutych. Dalej zamieszczam ich przykładową pracę: Obrazek . Zobacz czy myślisz o czymś takim. Jeśli tak to mogę Ci ich polecić z czystym sercem. U mnie w domu robili balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Ekipa wykonała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość