W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w biurze?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w biurze?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Dzień dobry, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą wystroju w naszej firmie. Najmniej pasuje mi obecna recepcja, która nie posiada duszy. Zastanawiam się właśnie co można poprawić, aby odwiedzające nas osoby od samego progu czuły klimat firmy. Wiadomo zmiana kolorystyki ścian oraz jakieś ciekawe dodatki to podstawa. Ale to jest w każdym biurze, a ja myślę o czymś ekstra. Czy posiadacie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jak można upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Witaj. Sposobów na rozwiązanie opisywanego przez ciebie problemu jest dużo. Sam już dobrze zauważyłeś ważna jest kolorystyka biura a, także ciekawe dodatki. To wszystko musi się komponować w zgrabną całość. Jak poszukujesz czegoś unikalnego to warto pomyśleć o tego rodzaju - ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - to robi piorunujące wrażenie na gościach. Oczywiście lada do recepcji musi być dopasowana do profilu działalności twojej firmy. Więc musisz ją zamówić na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego rodzaju projektach. W naszym kraju jest trochę firm, które wykonują tego rodzaju rzeczy. Natomiast nie polecam małych zakładów stolarskich. Efekt będzie dość słaby.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość