Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w salonie?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w salonie?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Cześć. Dostałem propozycję promocji i sprzedaży mebli tej fabryki meblowej z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są wysokiej jakości i dobrze się prezentują. Moją wątpliwość budzi fakt, że są zbliżone cenowo z rodzimymi producentami, którzy posiadają ugruntowaną pozycję na rynku. Nie wiem, czy słabo znana firma będzie atrakcyjna dla polskich klientów. Jak zdecyduję się na sprzedaż ich mebli to będę zmuszony do poświęcenia jakieś części salonu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę mógł eksponować, aż tylu mebli dotychczasowych producentów. Co sądzicie o tych meblach. Czy sami byście je kupili?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:10

Cześć. Trudne pytanie zadałeś. Najważniejszy jest biznesplan. Czy jest opłacalna sprzedaż ich mebli dla twojej firmy? Jak masz większy zysk na ich meblach to trzeba ten pomysł przemyśleć. Może będziesz wstanie pozyskać wyłączność na twoje miasto. To także, jest ogromny plus. Nie będziesz posiadał konkurencji pośród pozostałych salonów. Mi przypadły do gustu meble tej firmy. Najbardziej te: Obrazek meble są bardzo ciekawe i osobiście bym je zakupił. Natomiast najistotniejsze są w tej branży warunki współpracy z fabryką. Jaki masz okres zapłaty za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Nie znając podstawowych danych można wróżyć z fusów. Jeżeli chodzi o konkurencje z rodzimymi fabrykami to możesz się o to nie martwić. Kupujący coraz rzadziej przywiązują uwagę do marki. Kluczowy jest wygląd a następnie cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość