Co myślicie o tego rodzaju szkoleniach?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co myślicie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Dzień dobry. Jestem profesjonalnym kierowcą, który na co dzień wykonuje swoją pracę w firmie transportowej. Wynagrodzenie jest na nie najgorszym poziomie, ale mogły by być lepsze. Jeden z moich kumpli posiada uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki temu w innej firmie zarabia o wiele więcej niż ja. Tak, więc zacząłem szukać odpowiednich kursów https://beauty-room.pl/przedluzanie-rzes , które dają odpowiednie kwalifikacje. Myslę nad wyborem jednego z tych, która ma w swojej ofercie podane przeze mnie szkoła. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2019, 14:08 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co sądzicie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Dzień dobry. Sam przechodziłem podobny dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w Polskiej firmie transportowej. Przewoziłem towary wyłącznie po Polsce, dlatego zarobki nie były imponujące. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na małą córkę. Dlatego musiałem coś innego wymyślić. Zdecydowałem się właśnie tego typu szkolenie jak podałeś w linku. Zrobiłem: ADR kurs specjalistyczny klasa 1 - materiały i przedmioty wybuchowe i poprzez to mogłem bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Do tej pory przewożę ładunki po kraju, lecz moja pensja jest dwukrotnie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i rób taki kurs. Jego cena zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości