Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Cześć. Jestem szczęśliwą mamą dwójki maluchów. W krótkim czasie obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Chcemy z tej okazji zaaranżować małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Mimo to zastanawiam się też nad tym, aby upamiętnić całą imprezę w idealny sposób. Skutkiem tego również interesuje mnie zatrudnienie fotografa, który zrealizuje fotografie dzieciom podczas zabawy, a też wykona małą sesję w plenerze. Interesują mnie opinie innych na ten temat. A być może ktoś miał szansę korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Hej. Ostatnio urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu oraz podarunków nie mogło również oczywiście zabraknąć atrakcji, wobec tego wynajęliśmy animatora, który zabawi maluchy. Kierując się właściwymi opiniami wybraliśmy także fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które można dostosować pod własne oczekiwania. My na przykład pragnęliśmy uwiecznić całą zabawę, niemniej jednak poprosiliśmy też o sesję rodzinną. To naturalnie dzięki temu posiadamy piękną pamiątkę. Polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość