Bezpieczny dom ma obowiązek mieć kamery?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom ma obowiązek mieć kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Dzień dobry. Ostatnio wybudowałem dom dla własnej rodziny. Zamieszkujemy w dosyć ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się na dzień wiele różnych ludzi. Zastanawiam się, wobec tego czy powinienem ulokować finanse w kamerę - chodzi o coś w stylu https://relaxmindandbody.pl/masaz-dla-dwojga ? W domu mamy wiele urządzeń oraz cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka pociech pozostaje nieraz sama w domu. Stąd moje zapytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na podniesieniu bezpieczeństwa jednak nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o otwarte odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, 9:49 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny powinien mieć kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Hej. Pragnąc zabezpieczyć swoją posiadłość także wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę ogłosić, że miało to miejsce kilka lat temu i na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Często okazuje się jednakże, że u sąsiadów były już dwa włamania, właśnie dlatego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest wybitnie ważne zwłaszcza jeżeli posiadasz dzieci. Należałoby, więc zainwestować w porządny monitoring. Z pewnością nie będziesz ubolewać, a wprost na odwrót.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości