Poszukuje firmy, która posiada w swojej ofercie windy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje firmy, która posiada w swojej ofercie windy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:33

Dzień dobry. Napisze od razu co mam na myśli, a później rozwinę temat. Poszukuję firmy, która zajmuje się montażem wind towarowych na potrzeby gastronomii. Potrzebuję takiej małej windy do prowadzonego przeze mnie hotelu, który ma dwu poziomową restaurację. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Widną będą jeździły potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie posiadam za wiele powierzchni na jej montaż, dlatego nie mogę skorzystać ze standardowych wind. Zastanawiam się, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się założyć taką windę w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Szukam przedsiębiorstwa, które posiada w swojej ofercie platformy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Cześć. Jakiś czas temu to może miałbyś kłopot ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich platform towarowych. Dzisiaj bez żadnych kłopotów znajdziesz firmę, która specjalizuje się w montażu wind towarowych o niestandardowych rozmiarach. Przykładem jest ta ekipa - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która specjalizuje się w tworzeniu dźwigów towarowych na potrzeby biznesu. Tak, więc nie musisz się przejmować tym, że nie masz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim zajeździe. Obecne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Również można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość