Czy kominiarz jest w stanie się ogłaszać w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz jest w stanie się ogłaszać w Internecie?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Cześć - jestem kominiarzem starej daty. W swoim fachu działam już wiele lat czasu. Od jakiegoś czasu przybywa nowych zakładów kominiarskich z młodymi kominiarzami, którzy mają większe pojęcie o nowych technologiach. Ja słabo się w tym temacie orientuje. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy firma kominiarska może reklamować się w wyszukiwarce internetowej. Czy taki rodzaj reklamy będzie skuteczny i przyniesie zamierzone rezultaty. Działam w niewielkim mieście i jest wiele osób takich jak ja, którzy z komputerem mają nie wiele wspólnego. Proszę was o opinię.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy kominiarz jest w stanie się reklamować w Internecie?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Cześć. Rzeczywiście należysz do ludzi starej daty. Czemu zakład kominiarski nie powinien się reklamować w wyszukiwarkach internetowych. Żadna ustawa wam tego nie zabrania. Wiele osób z twojej branży wybrało ten sposób promocji: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i z pewnością tego nie żałują. Teraz praktycznie każdy szuka firm w wyszukiwarce. Nie ma twojej firmy to nikt o tobie nie wie. Dlatego już teraz powinieneś pomyśleć o zleceniu budowy strony internetowej i rozpoczęciu jej promocji. Dopóki jej nie masz to powinieneś dać ogłoszenie do tego rodzaju stron WWW jak w odnośniku, który napisałem powyżej. Zawsze to już jakiś początek. Taka forma reklamy jest przeważnie za darmo.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości