Strony internetowe RWD jak to wyglada


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Strony internetowe RWD jak to wyglada

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy na dzień dzisiejszy posiadanie responsywnej strony internetowej to już wymóg? Czy algorytmy wyszukiwarek premiują tego typu strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest mit agenci interaktywnych, które parają się projektowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak zadane pytania uzyskacie w poniższym tekście. Na początku zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Kolokwialnie mówiąc, tego typu strony internetowe, właściwie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to komputery stacjonarne czy telefony komórkowe. Tego rodzaju strony internetowe właściwie wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio dostosowywany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do przekątnej ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej wyglądać na laptopach, a jeszcze inaczej na telefonie. Przeważnie na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe wyświetlane mniej szczegółów graficznych. Następnym istotnym aspektem, który przemawia za posiadaniem tego typu strony internetowej to fakt, iż coraz więcej ludzi ogląda strony internetowe na tabletach. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. A, więc występuje także aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Kolejny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są premiowane przez funkcje wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tego typu funkcji. Wystarczy wyszukać strony internetowe Warszawa i sami możemy się przekonać, jakie strony internetowe górują w wynikach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego typu hasła strony internetowe Radom prezentują jak znaczne są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Firmy, które budują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak kluczowe jest pozyskanie klientów przez Internet. Oczywiście możemy określić to za niewystarczający argument. Ale w dłuższym czasie firmy, które posiadają przestarzałe strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych zleceń może być w przyszłości dość dużym kłopotem dla każdej firmy, która chce się właściwie rozwijać.

A, więc doradzam każdemu zmodernizowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju modernizacje nie jest, aż tak duży. Natomiast możliwe zyski już tak.

Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości