Platformy dla osób niepełnosprawnych - czy warto?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Platformy dla osób niepełnosprawnych - czy warto?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 10:27

Cześć. Od niedawna stałam się radosną właścicielką malutkiej knajpki w głównym punkcie miasta. Aktualnie jestem na etapie odnawiania oraz przebudowy pełnego pomieszczenia, wobec tego ciągle zastanawiam się nad wieloma aspektami. Przede wszystkim intryguje mnie fakt platform dla osób niepełnosprawnych. Gra toczy się o to, że do restauracji prowadzą schodki w górę, wobec tego samodzielne poruszanie się na wózku jest niemalże niemożliwe. Zamontowanie windy nie wstępuje w grę ze względu na brak miejsca i zabytkowy charakter kamienicy. Stąd moje zapytanie czy należałoby ulokować finanse w platformę dla osób niepełnosprawnych?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Postautor: adaswolski » 28 paź 2016, 10:40

Witam. Również mam swój własny lokal gastronomiczny i tak jak Ty miałam niepewności co do zamontowania. Jednakże zdecydowałam się na to z kilku powodów - choćby odnalezienie atrakcyjnej oferty https://reklamawgoogle.com.pl/index.php/2022/06/28/od-czego-zaczac-jak-chcemy-sprobowac-tworzenie-portali-internetowych-dla-swojej-korporacji-w-innowacyjnych-odslonach . Po pierwsze pragnęłam, by mój lokal był osiągalny dla każdego oraz nie sprawiał ograniczeń. Po drugie prawo podkreśla, żeby wyposażać lokale w takie urządzenia. Nie jest to niezmiernie znaczny koszt, a jeżeli pieniądze stanowią problem masz prawo postarać się o dofinansowanie.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości