Poszukuje rzetelnej firmy do montażu anteny satelitarnej w Warszawie


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Poszukuje rzetelnej firmy do montażu anteny satelitarnej w Warszawie

Postautor: tolek1980 » 16 maja 2016, 14:33

Witajcie natrafiłem na te forum poszukując godnej polecenia firmy , która zrobi montaż anteny satelitarnej w domku jednorodzinnym Szukając w Internecie znalazłem stronę www: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I mam pytanie, skąd mogę wiedzieć czy całość instalacji będzie właściwie zrobiona w moim domu. Na stronie umieścili sporo schematów i fotografii z ich realizacji. Kilka poniżej:
Obrazek
Wszystko prezentuje się bardzo dobrze. Ale czy ja potrzebuje tak zaawansowanych systemów jak na fotkach? Proszę o fachową opinię.

podobne tematy:

adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Poszukiwany dobry Krawiec

Postautor: adambyczek » 18 maja 2016, 8:49

Witaj, u nas ta ekipa wykonywała system alarmowy w domu. Nie mogę na nich narzekać. Przygotowali projekt, kosztorys i wszystko poprawnie zainstalowali. Alarm pracuje już 4 rok i nie ma z nim żadnych kłopotów. Zaletą ich jest fakt, że nie oferują dodatkowych bajerów. Więc możesz ich śmiało brać do zamontowania instalacji telewizyjnej w swoim domu. Będziesz zadowolony z ich usług.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje rzetelnej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w Warszawie

Postautor: michalgos » 18 maja 2016, 8:53

Witaj, to zależy jaką instalację chcesz wykonać w swoim domu. Jak później będziesz chciał mieć multi room to warto wziąć pod uwagę bardziej zaawansowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że później się to przydaje. Jeśli musisz ograniczyć koszty to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i doprowadzenie sygnału do wybranych pomieszczeń. Doradzam aby przygotować praktycznie każdy pokój pod odbiór telewizji.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość