Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Cześć, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego interesu. Wybór padł na klub fitness. Od niepamiętnych czasów lubiłem chodzić na siłownię, dlatego stwierdziłem że spróbuje sił w tym biznesie. Nie ma co ukrywać, że jest spora konkurencja w tym biznesie. Żeby zachęcić klientów muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Dlatego pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie w tym miejscu pojawia się wasza rola. Bardzo proszę o komentarze na temat tych mebli do siłowni. Będę wdzięczny za wasze sugestie. Od tego będzie zależało czy osoby ćwiczące będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Interesujące meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Dzień dobry. Osobiście nie lubię tak mocnych kolorów. Tak, więc sugeruję wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta kompozycja jest warta rozważenia Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia na ten temat.

podobne tematy:

Ciekawe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Przedmówca ma sporo racji. Ale ja osobiście preferuje właśnie żywe kolory. Szczególnie w takich miejscach jak siłowni. W klubach fitness powinno być wesoło - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Mnie do gusty przypadły te realizacje: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: