W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Cześć, od jakiegoś czasu posiadam stronę WWW, która oferuje turystykę medyczną w naszym kraju. Pomysł w mojej opinii dość oryginalny i na tego typu usługi wiem, że są chętni. Lecz mam wielki problem z dotarciem do nowych klientów. Adres strony i prezentuje się dość dobrze, ale nie posiadam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, żeby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc. Muszę jeszcze wspomnieć iż podglądałem początkujący serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem szefa. Poprzez promocję strony w Internecie znacznie polepszyły mu się obroty. W jego przypadku było to parę haseł typu: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy kilka haseł, które koncentrują się na jednym mieście jakim jest Wrocław może na przykładzie tej firmy, która świadczy remonty skrzyń biegów Wrocław będzie łatwiej wyjaśnić moje wątpliwości. Przykładowo jak decyduje się na wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim okresie zobaczę efekt w postaci wyświetlania strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który oferuje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam firmy z całej polski i nie mam siedziby. Umieszczenie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o marketingu szeptanym na forach. Ale tu również wyłonił się duży problem, który polega na liczbie fraz. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku remonty skrzyń biegów występuje ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to straszna rzecz, również wypadek. Natomiast najważniejszy jest rychły powrót do 100% sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która posiada w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu osób - dlaczego nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Zakup dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i nie martwić się jego odsprzedażą. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Drugi powód to profesjonalne doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego mają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który przywozi zamówiony sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze. Zobacz: wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Cześć. Kluczowe pytanie: w jaki sposób mają ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jest niewidoczna dla ludzi. Więc tu masz problem. Jeśli nie jesteś w stanie jej wyszukać to przecież nikt o niej nie słyszał. Na początku pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest kilka form promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię hasła. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i telefony klientów ofertowe. Druga forma promocji to marketing szeptany na serwisach internetowych. W twoim przypadku będą to strony dla Polaków pracujących poza granicami Polski. Trzeba tam tworzyć posty i nakłaniać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie osiągniesz.

podobne tematy:


Wróć do „Tematowo - wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości